topbillede

Kontakt

Hos Cosmobell står vi altid klar med gode tilbud, råd og vejledning samt relevant uddannelse og kursustilbud til frisørverdenen.

Har du brug for at komme i kontakt med os, er du meget velkommen til at ringe til os på tlf. 97 22 33 44 fra kl. 8:00 til 16:00 i hverdagene (fredag til 14:00), eller skrive til cosmobell@cosmobell.dk. Husk også at du kan følge med i vores nyheder via facebook hvor du også kan stille os spørgsmål.

Du har desuden muligheden for at besøge os i Cosmobell-huset i Herning hvor du er velkommen til at gå en tur mellem reolerne og se varerne an. I huset kan du betale kontant, med dankort og mobilepay eller via kredit, samt høre mere om vores leasingmuligheder.  


Vi glæder os til at høre fra dig!

Cosmobell Danmark A/S
Cypressvej 25, DK-7400 Herning
Tlf. 9722 3344 (Hverdage 8:00 - 16:00, fredag 8:00 - 14:00)
Fax 9721 4252

 


Cosmobell konsulenter:

Anders Randbæk
Salgschef - Vestjylland
Telefon: 51 50 39 05
E-mail: arandbaek@cosmobell.dk

Jesper Therkildsen
Salgschef - Vestdanmark 
Telefon: 21 29 99 78
E-mail: jtherkildsen@cosmobell.dk

Merete Juhl Nielsen
Salgskonsulent - Sydjylland
Telefon: 23 99 21 83
E-mail: mjnielsen@cosmobell.dk

Erik Møldrup Præcius 
Salgskonsulent - Nordjylland
Telefon: 20 10 53 44
E-mail: epraecius@cosmobell.dk

Kim Rauff
Salgskonsulent - Midtjylland
Telefon: 40 40 48 62
E-mail: krauff@cosmobell.dk

Jan Thrane
Salgskonsulent - Fyn
Telefon: 23 99 21 82
E-mail: jthrane@cosmobell.dk

Lars B. Christensen
Salgskonsulent - Vestjylland
Telefon: 20 23 37 27
E-mail: lbchristensen@cosmobell.dk

Morten Asplund Ambus
Salgskonsulent - Østdanmark
Telefon: 20 32 97 35
E-mail: maambus@cosmobell.dk

Henriette Hyllested
Salgskonsulent - Østdanmark
Telefon: 40 86 94 38
E-mail: hhyllested@cosmobell.dk

   

 

Afdeling-Q konsulenter (Montibello, REF, nak):

John Jensen
Salgskonsulent - Sjælland 
Telefon: 31 32 86 00
E-mail: john@cosmobell.dk

Jan Petersen
Salgskonsulent - Sjælland 
Telefon: 21 24 86 15
E-mail: jan@cosmobell.dk

Flemming Rügge
Salgskonsulent - Sjælland
Telefon: 20 46 45 00
E-mail: flemming@cosmobell.dk

Anette Kloster Jørgensen 
Salgskonsulent - Sydjylland
Telefon: 21 61 73 00
E-mail: anette@cosmobell.dk

Henrik Lohse
Key Account Manager - Midtjylland
Telefon: 24 22 01 00
E-mail: henrik@cosmobell.dk